مسابقه طراحی المان میدان خبرنگار و نورپردازی نوروز سال ۹۷ در اردبیل

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین از اردبیل؛ معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اردبیل با اعلام این خبر، گفت: شهرداری اردبیل با توجه به اهمیت، جایگاه و تاثیر المان‌ها در زیبایی شهر، استفاده از این شیوه محبوب را در امر زیباسازی شهر اردبیل در اولویت برنامه های خود قرار داده است.

یوسف محمدی با بیان اینکه در دوسال اخیر اقدامات قابل توجهی از سوی شهرداری در راستای تولید و نصب المان‌های مختلف در سطح شهر اردبیل انجام گرفته است، استقبال و رضایت اکثریت شهروندان و گردشگران از این طرح‌ها را یادآور شد و تصریح کرد: در مسابقه‌ای که به همین منظور برای المان‌های نوروز سال ۹۷ در نظر داریم، از عموم علاقه‌مندان دعوت به مشارکت کردیم.

وی طراحی المان میدان خبرنگار، مکان‌یابی و طراحی المان ورودی شهر اردبیل از سمت خلخال و همچنین طراحی المان‌های نوروزی و نورپردازی برای میادین، پل‌ها و ورودی های شهر را از جمله موارد مطرح در این مسابقه برشمرد.

محمدی مهلت ارسال آثار را تا ۱۰ بهمن سال ۹۶ بیان کرد و گفت: علاقه‌مندان می توانند آثار خود را تا زمان اعلام شده به معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تحویل داده و یا به آدرس عمارت شهرداری اردبیل ارسال نمایند.

 

46

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید