بیش از ۱۰۰ مدیر قضایی و امنیتی دوتابعیتی داریم/ اسامی رسانه‎ای نمی‎شود

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش خبرآنلاین، نماينده مردم نيشابور در مجلس در تذكري به وزير نفت و رئيس جمهور گفت: در خصوص اختلاسگر اخير كه ظرف سه ساعت كشور را ترك كرد، چرا سازمان بازرسي و ديوان محاسبات كشور يكبار براي هميشه به مبحث دو تابعيتي ها ورود نمي كنند؟ چرا اين تهديد بزرگ امنيت ملي را حل نميكنند؟
او ادامه داد: چگونه ممكن است فردي براي سال ها با دو تابعيت در خزانه مملكتي باشد اما نظارتي نباشد؟ چند بار بايد قصه اي همچون خاوري ها در اين مملكت تكرار شود؟
گفتنی است سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی نیز از ایراد گزارش تحقیق و تفحص از دوتابعتی‌ها و قرائت اسامی بیش از 100 مدیر ارشد دارای دو تابعیت یا اقامت یا گرین کارت، در این کمیسیون خبر داد.
سیدحسین نقوی حسینی درباره گزارش کمیته تحقیق و تفحص از دو تابعیتی‌ها در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، در راهروهای مجلس گفت: دایره بررسی این تحقیق و تفحص تنها مدیران ارشد را شامل می‌شود لذا در این گزارش به موضوع دو تابعیتی سایر ایرانیان پرداخته نشده است. پیوست گزارش تحقیق و تفحص مذکور اسامی بیش از صد نفر از مدیران ارشد دارای دو تابعیت یا اقامت یا گرین کارت را شامل می‌شود.
وی ادامه داد: اسامی مدیران ارشد دوتابعیتی به درخواست اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در جلسه گذشته قرائت شد اما این اسامی رسانه‌ای نخواهد شد. مدیران ارشد دارای دو تابعیت، اقامت و گرین کارت از اغلب دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی هستند. در جریان بررسی دستگاه‌ها تلاش شد که تفکیکی قائل نشود و همه موارد به طور دقیق بررسی شود.
2727

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید